Oto Ekspertiz

İstoç Oto Ekspertiz Firmaları

İstoç oto ekspertiz firmaları, yeni araç arayışında olan kişilerin yardımına koşarak, en güvenilir araçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Oto ekspertiz firmaları yeni araç alacak kişilerin aklında yer alan soruları minimum düzeye indirerek araç satın alma sürçeninizi kolaylaştırıyor.

Satın alacağınız araçta herhangi bir sorun var mı, aracın önemli bir kazası, değişen bir parçası ya da herhangi bir sorunu var mı? Tüm bu soruların cevabını almak, satın aldığınız araç hakkında güvenilir verilere ulaşmak içinizi rahatlatacaktır. Oto ekspertiz firmaları tüm bu süreci sizin için en profesyonel şekilde yürüterek, güvenli araçlara sahip olmanızı imkan tanıyor.

İstoç oto ekspertiz şubelerimiz ile ile iletişime geçerek, ekspertiz işlemlerinizi uluslararası kalite standartlarında tamamlayabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alan Europe Oto Ekspertiz, deneyimli kadrosu ile müşterilerinin beklentilerini karşılıyor.

20 Yıllık Deneyim, Güvenli Oto Ekspertiz Hizmeti!

Oto Ekspertiz Nedir?  

Oto ekspertiz işlemi, yeni araç satın alacaklar adına uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Burada amaç satın alacağınız aracın daha önce herhangi bir hasar kaydı var mı, detaylı ve güvenilir bir şekilde öğrenmektir.

Alanında uzman kişiler tarafından yapılan oto ekspertiz işlemi sonucunda bir rapor hazırlanır ve bu rapor sonucunda aracın tüm detaylarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Oto ekspertiz işleminin güvenli firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Bu noktada İstanbul oto ekspertiz firmaları inceleyerek en güvenilir olanından hizmet alabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İşlemi Neden Yapılır?

Oto alım-satım sırasında yapılan ekspertiz işlemi sayesinde alıcı ile satıcı arasında güven oluşur. Araç ekspertiz işlemi genellikle ikinci el araçlar için uygulanmaktadır.

Araçlar için uygulanan, profesyonel anlamda bir test işlemi olan oto ekspertiz, ikinci el araç satın alacak kişilerin, güvenli bir araca sahip olması için yaptırması gereken işlemler arasında yer almaktadır. Kimi satıcı aracını satışa sunarken; araç hakkında detaylı bilgi vermemiş, araçta yer alan darbe, boya, darbe vs. hasarları gizlemiş olabiliyor. Sahip olduğu aracı ederinden daha yüksek bir fiyata satmak isteyen kişilerin önüne geçmek, aracın gerçek fiyatı hakkında net bilgiye sahip olmak için oto ekspertiz işleminden faydalanmalısınız.

Satın alacağınız aracın temiz olup olmadığı ile ilgili bilgiye bir oto ekspertiz firması ile ulaşabilirsiniz. Oto ekspertiz uzmanı araç içinde ve dışında ne sorun olup olmadığını ölçümleyerek, rapor oluşturur. Hem satıcının hem alıcını haklarını koruyan bu işlem sayesinde satın aldığınız araç ile ilgili aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacaktır.

Oto Ekspertiz Firmaları

Oto ekspertiz firmaları, araç alımı yapmadan önce mutlaka başvurulması gereken adreslerden biridir. Araç alımı yapmadan önce aracın temiz olması satıcı için de alıcı için de önemli bir unsurdurAracı satın alacak kişi bu süreci kendi başına tespit edemeyeceği için ekspertiz hizmeti veren firmalar ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Tüm testler sonucunda verilen oto ekspertiz raporu, aracın var olan güncel durumunu, artı ve eksilerini, hasarlarını net bir şekilde alıcıya sunmaktadır.

Satıcı, araçtaki kusurlardan haberdar olmayabilir ya da kusurları gizleyebilir. Bu durumda araç hakkında kesin bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız, arıza tespitini en iyi şekilde sunacak oto ekspertiz firmaları ile iletişime geçmelisiniz.

En iyi Oto Ekspertiz Firmaları

Satın alacağınız aracı uzun süre kullanmak için oto ekspertiz firmalarının bilgi ve tecrübesine başvurmalısınız. Ekspertiz raporu, alıcının haklarını koruyarak satış öncesi ve sonrası gerçekleşen tüm süreci sorunsuz atlatmanıza yardımcı olacaktır.

İkinci el araçlar da temiz, hasarsız gibi birbirinden bağımsız pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bir aracı uzun süre kullanmak için bu rapora ihtiyaç duyarsınız. Rapor hazırlandıktan sonra istenen kişiye kolay bir şekilde gönderilmektedir.

İstanbul Oto Ekspertiz Firmaları

İstanbul oto ekspertiz firmaları, araçlarınızı gönül rahatlığı ile satın almanızı gerçekleştirecek hizmetler sunuyor. Ekspertiz hizmeti, ikinci el araçların arıza tespit kaydını çıkararak, alım satım sürecinizi kolaylaştırmaktadır.

Ekspertiz hizmeti ile aracınız en köşe ayrıntısına kadar incelemektedir. Bu işlemde ilk olarak aracınızı dış kısmı incelenmekte ardında ise iç kısımlarını incelenmektedir. İstanbul oto ekspertiz firmaları, araçlarınızın daha güvenli sonuçlara ulaşması için hizmet vermektedir. Aracın üstünde daha önce herhangi bir işlem uygulanmış mı, kaza, boya var mıdır? Bu bilgilere ulaşabilmeniz için bilirkişi tarafından hazırlanan ekspertiz raporuna ihtiyacınız var.

İstanbul’da pek çok oto ekspertiz firması bulunmaktadır. Bu noktada güvenli ve profesyonel bir ekipten alacağınız hizmet büyük önem taşımaktadır. Alıcı ve satıcı arasında güven bağı kurmanın yollarından biri olan oto ekspertiz işlemi, aracın satış sürecini hızlandıracaktır.

Europe Oto Ekspertiz, 20 yıllık deneyimi ile güvenli ekspertiz hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır. Ekspertiz markası olarak ön plana çıkan firmamız, uzman kadromuz ve makul fiyat listemiz ile müşterilerin beklentilerin karşılamaya devam ediyoruz.